Utrácejte za něco, co má smysl

Nechystáme se vám přikazovat, za co máte utrácet své peníze. Chceme vám dát tip na to, jak je utrácet rozumně. Bydlení v osobním vlastnictví je investice, která se vyplatí několika generacím vaší rodiny. Budete platit za něco, co vám zůstane. A to je střecha nad hlavou, jedna z nejdůležitějších věcí v životě. Naše firma vám nabízí realizaci Dřevostavby , která je v posledních letech velmi žádaná i oblíbená. Jde o dům, jenže je převážně montován ze dřeva. Pevností a odolností se díky technologiím vyrovná klasickému zděnému domu.
V čem jsou tedy jeho výhody? Zásadní výhodou je cena. Naše domy koupíte již za necelé 2 miliony korun. Velmi oblíbená je kategorie do 2.5 milionu korun, a pro nejnáročnější klienty nabízíme domy nad 3 miliony korun. Rovněž nabízíme různé tvary a typy – v nabídce máme klasické domy i moderní atypické stavby. Záleží jen na vás, kterou si vyberete.
Financování probíhá na etapy, stejně jako realizace. U každého projektu klient získává harmonogram prací, podle kterého si může kontrolovat rychlost stavby. Snadno se můžete orientovat v etapách, a podle nich organizovat například hledání nové práce či organizovat stěhování.